Home

Usługi budowlane

Sprawdź zrealizowane przez nas inwestycje.              

Kleje i zaprawy

Sprawdź katalog przygotowanych dla Ciebie produktów.

 
TYSAND profesjonalne kleje i zaprawy

Od blisko 20 lat jesteśmy niezawodnym dostawcą zapraw budowlanych i zapraw klejowych. Do produkcji używamy najlepszej jakości cementu i kruszywa, a stosowana przez nas technologia czyni nasze wyroby bezkonkurencyjnymi i niezawodnymi.
W naszej ofercie znajduje się wiele produktów budowlanych, różnego typu i różnego zastosowania. Specjalizujemy się w produkcji zapraw, wylewek, oraz klejów. Proces produkcji, poddany jest ścisłej kontroli, a posiadane przez nas atesty i certyfikaty są dowodem trzymania najwyższych standardów produkcji.
Wszystkie nasze wyroby są bezpieczne i w pełni ekologiczne, zarówno w trakcie stosowania, jak i w późniejszym użytkowaniu, a tajemnicę niezawodności produktów Tysand, opieramy na technologii wytwarzania. Do produkcji używamy sprawdzonych receptur, oraz czystego cementu, co jest gwarancją jakości i wytrzymałości.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. Oprócz szerokiego wachlarza produktów chemii budowlanej, na terenie województwa pomorskiego realizujemy kompleksowe roboty budowlane. Więcej na ten temat znajduje się w zakładce usługi.

Solidna firma
Firma oparta na polskim kapitale założona w 1990 roku.
 
Jakość
Wszystkie zaprawy sporządzone są z wysokiej jakości cementu oraz oczyszczonego i segregowanego kruszywa dobranego starannie pod kontem każdej z zapraw. Proces produkcji poddawany jest bieżącej kontroli a wszystkie produkty posiadają wymagane atesty i świadectwa.
 
Ekologia
Wszystkie zaprawy są ekologiczne i nieszkodliwe w czasie stosowania i późniejszego użytkowania.
 

Rzetelna Firma